Farní charita Tábor, Auritus - centrum adiktologických služeb Tábor

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

kontaktní/terénní pracovník - plný úvazek

Jsme zařízení, které poskytuje služby lidem, co řeší ve svém životě problémy se závislostí. Pracujeme v týmu lidí, pro které je tahle práce smysluplná a která je baví. Rádi bychom rozšířili tým o někoho, kdo:

  • má chuť věnovat se drogové problematice, ale drogy nebere
  • chce dělat něco smysluplného
  • nebojí se pracovat s lidmi, kteří jsou jiní, než většina společnosti
  • přivítá vzdělávání nikoliv jako nepříjemnou nutnost, ale jako možnost profesně a osobnostně se rozvíjet (čeká Vás např. Základní krizová intervence, kursy o závislostech, Letní škola harm redukcion, adiktologické konference, stáže v obdobných zařízeních...)
  • má minimálně středoškolské vzdělání a potřebnou kvalifikaci - tzn. je pracovníkem v sociálních službách nebo zdravotnický asistent, případně sanitář, uvítáme adiktologa nebo sociální pracovníka s VŠ/VOŠ v oborech sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika.

Pokud Vás nabídka zaujala, pak Vám nabízíme práci s uživateli drog a alkoholu a s patologickými hráči - a to v zařízení i v jejich přirozeném prostředí - na ulici. Cílem práce je nejenom pomoc samotným uživatelům drog, ale také ochrana veřejnosti před šířením infekčních onemocnění. Vaší náplní práce bude nejenom výměna injekčních stříkaček, ale také poskytování sociální práce a základního sociálního, zdravotního a adiktologického poradenství.

Kromě mzdy od 23 000 - 30 000 Kč (podle výše vzdělání a dosažené praxe) Vám nabízíme sdílení zkušeností v oboru adiktologie nasbíraných dlouholetou praxí, pravidelnou supervizi, práci v zařízení s dvacetiletou historií, práci bez stereotypu.

V rámci tříkolového výběrového řízení (písemná žádost, osobní pohovor, stáž) si práci přímo s klienty vyzkoušíte - a budete se moci sám/a rozhodnout, zda práce odpovídá Vašim představám.

Přihlášky s profesním životopisem a motivačním dopisem posílejte do 15.9. 2020 na adresu Auritus Tábor, centrum adiktologických služeb, Klokotská 114 nebo na e-mail: kacirkova@auritus.cz

Více informací o zařízení na www.auirtus.cz, informace o výběrovém řízení na tel.: 381 255 999 (Mgr. Blanka Kačírková)

Se zasláním přihlášky uchazeč o práci souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení.